: /
Neden bizi tercih etmelisiniz?
Uçak bileti,otel,transfer,araç kiralama,tur vb. alışverişlerinizde, satın almış olduğunuz hizmetin başından sonuna kadar sizlere her aşamada yardımcı olan profesyonel biri olması en önemli etkendir. İnternet üzerinden yaptığınız alışverişlerdeki en büyük sorun, karşınızda bir muhatap bulamamanız. Eğer sizde kaliteden ödün vermek istemiyorsanız, sizin taleplerinizi profesyonel şekilde yerine getirecek kişilerle çalışmak istiyorsanız, bizi tercih etmelisiniz :)
Satın aldığınız hizmette bir aksaklık olması durumunda ne yapmanız gerekir?
Öncelikle her sektör de olduğu gibi, turizmde de elimizde olmayan sebeplerden ötürü bazı aksaklıklar yaşanabiliyor. Bu gibi durumlarda hiç panik yapmadan bizlere ulaşabilirsiniz ve destek isteyebilirsiniz.
Miles & Smiles üyeliği ile alakalı verdiğimiz hizmetler nedir?
Sizler için aylık belirli bir ücret karşılığında millerinizi takip ediyoruz ve geçerliliğini yitirecek olan milleriniz varsa bunların geçerliliğini yitirme sürelerine göre siz değerli misafirlerimizi yönlendirerek kullanabilmenizi sağlıyoruz. Ayrıca statü upgrade işlemleri için gerekli olan mil miktarını da takip ederek bu konuda sizlerin hızlı şekilde statü kazanabilmesi için yönlendirmelerimizi yapıyoruz. Yapmış olduğunuz uçuşların millerinin işlenmesi konusunda da destek veriyoruz.
Farklı bir firmadan satın aldığımız uçak biletlerine işlem yapıyor musunuz?
Aslında bu sorunun cevabı hem evet, hem de hayır:) Bu durumda önce uçak biletinizi kontrol ederek yapmak istediğiniz işleme göre sizlere net bir şey söyleyebiliyoruz. Bu hizmetimizi de talep edeceğiniz hizmete göre belirleyeceğimiz hizmet bedeli karşılığında memnuniyet ile yapabiliyoruz. Bazı durumlarda uçak biletinize müdahale edemeyebiliriz, örneğin yabancı uçak bileti sitelerinden aldığınız biletler gibi :)
Ödeme yöntemleriniz nelerdir?
Satın alacağınız hizmetin ücretini Bizlere dilerseniz Havale/Eft , dilerseniz Kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı Uçak bileti ,yurt dışı oteli, yurt dışı turu ve yurt dışı araç kiralama işlemlerinde taksit işlemi yapamamaktayız. Yurt içi otellerinde ise otele ve ödeyeceğiniz kredi kartına göre vade farksız taksit imkanımız bulunuyor.
Balayı tatili için sizden destek alabilir miyiz?
Elbette, sizlerin bütçesine en uygun olacak şekilde geniş otel ağımız ile sizlere memnuniyetle yardımcı olmak isteriz.
Araç kiralama hizmeti veriyor musunuz?
Evet, sizlerden gelecek talebe göre sizlere teklif iletiyoruz ve kabul etmeniz durumunda araç kiralama ücretini sizlerden öncesinde alıyoruz ve aracı kiralayacağınız firma bilgilerini sizlere iletiyoruz. Gittiğinizde sizlere Findeks kredi puan sorgulaması yapılıyor ve uygun olması durumunda provizyon ücreti alınarak aracınız teslim ediliyor.
Transfer hizmeti veriyor musunuz?
Elbette, tüm Türkiye ve hatta tüm dünyada transfer hizmeti vermekteyiz. Özel Vip Vito araçlar ile siz değerli misafirlerimizin her türlü transfer hizmetine yardımcı oluyoruz.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın